Про інтернет-магазин ГрандТуризм

ГрандТуризм - інтернет-магазин для любителів активного відпочинку, спорту, подорожей, туризму. В останні роки ці напрямки придбали велику популярність. І не дивно, адже активний відпочинок - це маса незабутніх вражень, відмінний спосіб оздоровлення і підтримки себе в тонусі, настрої - на висоті, можливість розширити кругозір, завести цікаві знайомства. Якщо Вам знаком хвилюючий трепет перед початком чергового подорожі або пронизливо зводить м'язи в передчутті захоплюючої велопрогулянки, катання на сноуборді, сплаву на байдарках, Ви потрапили за адресою! Наш онлайн-магазин допоможе підібрати необхідне туристичне устаткування та обладнання, щоб забезпечити максимум комфорту, безпеки під час відпочинку.

Ми захоплюємося тими, хто не мислить існування без яскравих вражень, дотримується здорового способу життя, не сидить на місці, вихором вриваючись в нестримний вир подій, пригод. Саме тому, знаючи, що Вам потрібно, ми створили ресурс, що дозволяє долучитися до різних видів активного відпочинку.

Інтернет-магазин ГрандТуризм є роздрібним напрямом компанії GRANDTOURISM, українського імпортера і офіційного представника на внутрішньому ринку різних Європейських та Американських брендів товарів для подорожей, спорту та активного відпочинку для всієї родини таких як Konfidence, IPlay, Bellelli, Z3R0D, Muscle MX та багато інших.

Ми існуємо, щоб допомогти українцям бути здоровіше і красивіше, розвиваючи культуру здорового і естетичного способу життя, спільних подорожей, аматорського спорту і активного відпочинку.

З питань співпраці, дилерства та маркетингу, ви можете звертатися сюди: hello@grandtourism.kiev.ua

ВАШ ВІДПОЧИНОК - НАША РОБОТА!

Інтернет-магазин Грандтурізм зібрав для Вас каталог кращих спортивних і туристичних товарів, розсортовані за категоріями. Одяг та аксесуари, спорядження та обладнання знайдуться як для досвідчених мандрівників, так і для «зелених» новачків, які роблять перші кроки.

У нас Ви знайдете:

  • велосипедне обладнання (велосипеди, екіпіровку, запчастини, велопарковки);
  • товари для зимового спорту (лижі, сноуборди, хокейне оснащення, ковзани, санки);
  • спортивне оснащення (футбол, волейбол, скейт, теніс, дайвінг, електротранспорт, баскетбол, плавання та ін.);
  • фітнес (тренажери, спортпітаніе, аксесуари);
  • риболовля, полювання (спецодяг, човни, спінінги, оптика, радари);
  • товари для туризму (похідне спорядження, рюкзаки, посуд, екшн-камери);
  • продукцію для хобі (пазли, батути, ігрові набори).

Вибираючи магазин товарів для спорту та відпочинку Грандтурізм, Ви полюбите активний відпочинок так само, як любимо його ми!