Доставка товарів

ДОСТАВКА

Термін доставки замовлених вами товарів може варіюватися від одного до чотирнадцяти днів в залежності від наявності товару на складі. Терміни доставки обговорюються з менеджером інтернет - магазину індивідуально.

Інтернет-магазин «ГрандТуризм» пропонує своїм покупцям наступні варіанти доставки товарів та їх вартості:

ДРІБНОГАБАРИТНИЙ ТОВАР:

 1. При сумі покупки товарів до 400 гривень, замовлення відправляються тільки на умовах 100% передоплати у відділення / поштомат транспортної компанії «Нова пошта» (https://novaposhta.ua/) згідно з тарифами цієї ж транспортною службою за рахунок одержувача.
 2. При сумі покупки товару товарів від 401 до 1200 грн  доставка здійснюється за умови передоплати або післяплатою у відділення / поштомат транспортної компанії «Нова пошта» (https://novaposhta.ua/) згідно з тарифами цієї ж транспортною службою за рахунок одержувача.
 3. При сумі покупки товарів більш 1201 грн:
 • За умови 100% передоплати за оформлене замовлення доставка здійснюється ЗА РАХУНОК ВІДПРАВНИКА у відділення / поштомат транспортної компанії «Нова пошта» (https://novaposhta.ua/) цієї ж транспортною службою .
 • за умови оплати «післяплатою» доставка здійснюється ЗА РАХУНОК ОТРИМУВАЧА (згідно тарифів транспортної компанії «Нова пошта») до відділення / поштомат цієї ж транспортною службою.

ВЕЛИКОГАБАРИТНИЙ ТОВАР (об'ємна вага більше 30 кг):

 1. При сумі покупки товару до 2000 грн - доставка у відділення згідно тарифів транспортної компанії «Нова пошта» (https://novaposhta.ua/) цієї ж транспортною службою. 
 2. При сумі покупки товару від 2001 грн:
 • за умови 100% передоплати за оформлене замовлення доставка здійснюється ЗА РАХУНОК ВІДПРАВНИКА у відділення транспортної компанії «Нова пошта» (https://novaposhta.ua/) цієї ж транспортною службою
 • за умови оплати «післяплатою» доставка здійснюється ЗА РАХУНОК ОТРИМУВАЧА (згідно тарифів транспортної компанії «Нова пошта») у відділення цієї ж транспортною службою.

ПОВЕРЕННЯ ТА ОБМІН:

Повернення і обмін товарів належної якості здійснюється відповідно до Закону  «Про захист прав споживачів».

Повернення і обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.

Ви можете повернути товар або обміняти його, якщо:

 • Надано документ, що підтверджує покупку (касовий чек або видаткову накладну);
 • товар не був у використанні і не має слідів використання споживачем: подряпин, сколів, потертостей, плям і т.п.;
 • товар повністю укомплектований і збережена фабрична упаковка;
 • збережено всі ярлики і заводське маркування;
 • товар зберігає товарний вигляд і свої споживчі властивості;
 • зворотня доставка товарів належної якості здійснюється за рахунок покупця.

Повернення коштів здійснюється протягом 7-ми банківських днів.

Згідно Закону  «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні і поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, зазначених у чинному Перелік непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.