TYR  завжди уважно слідкував за потребами спортсменів, ринком спортивного екіпірування для розширення свого товарного асортименту.  Спочатку, у величезний перелік товарів  для плавання, на якому спеціалізується компанія, додалися категорії одягу для фітнесу, сонцезахисні окуляри для спортсменів. А потім, дослідження бігового ринку та потреб спортсменів-бігунів, дало фахівцям TYR можливість створити ще власну лінійку  взуття, що задовольняє, як бігунів-початківців, так і спортсменів з досвідом.

Далі, ми розповімо про модель для бігу TYR RD-1

Всі кросівки TYR мають анатомічну конструкцію: починаючи з L-1 та CXT-1. Але  бігові кросівки RD-1 – це зовсім новий рівень взуття для бігу від технологів та дизайнерів TYR. При її створенні були максимально враховані всі побажання саме бігунів. 

 

Кросівки для бігу TYR RD-1 це поєднання легкості та зносостійкості. 

Почнемо з верхньої частини TYR RD-1. Кросівки мають міцний та легкий двошаровий сітчастий верх, який забезпечує чудову вентиляцію і відведення зайвого тепла та вологи. Сітка розроблена таким чином, щоб надійно фіксувати середню частину стопи, але не сковувати пальці ніг протягом тривалих або інтенсивних тренувань. Спереду сітка більш щільна для захисту пальців від травмонебезпечних ситуацій. Класична шнурівка зручно та міцно фіксує кросівки на нозі та не дозволяє стопі “гуляти” під час бігу.  Язичок вбирає зайву вологу та майже не відчувається й не тисне на ногу.  Логотип на сітці, нанесений на кросівки для бігу TYR, покрито світловідбивним напиленням, що дозволяє спортсмену бути більш помітним при бігу у темряві.

 


Механіка бігу – все враховано!

Нижня частина кросівок TYR RD-1 —  поєднання сучасних технологій для комфортного та правильного бігу.  Запатентований TYR піноматеріал Surge NRG Foam має чудову пружність (на 30% м’якший, ніж звичайна EVA) та дає додатковий імпульс повернення енергії. Даний піноматеріал чудово гасить ударне навантаження на стопу, що позитивно впливає на коліна та суглоби бігунів. Зовнішня частина підошви захищена від стирання проміжної підошви 4-мм захисною прогумованою накладкою, що досить сильно збільшує строк служби бігового взуття. Також, варто привернути увагу до канавок на підошві для згинання в стратегічних зонах та сприянню правильного переходу від приземлення до відштовхування. Ця бігова модель має геометрію плавного перекату для покращення механіки бігу.

 

Ще однією особливістю підошви є спеціальне подовження піни в області п'яти. П'ята розташовується в поглибленні між піноматеріалом і це служить додатковим стабілізаційним елементом кросівок. Устілка зроблена з легкого 2-х міліметрового матеріалу EVA Strobel.Кросівки для бігу RD-1 призначені для повсякденних тренувань з середнім темпом, але внаслідок сукупності технологій їх можна використовувати під більш широкий спектр задач: наприклад,  темпові чи інтервальні тренування. А бігунам любителям вони чудово зайдуть, як кросівки для змагань з бігу.

Нам дуже приємно, що Україна перша в Європі отримала дану бігову модель кросівок TYR. Це рівень довіри та поваги до країни в цілому і  нас, як офіційного представника бренду в Україні.

Ознайомитися детальніше з асортиментом TYR RD-1 та розмірною сіткою можна на сайті TYR UKRAINE, а поміряти кросівки можна в шоурумі за адресою: Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11А, оф. 803.