Велосипеди

интернет магазин велосипедов

Популярність такого транспорту як велосипед збільшується великими темпами. Такій увазі покупців він зобов'язаний не тільки пропаганді здорового способу життя, а й підвищенню вартості пального: багато людей пересідають з машин на двоколісники, бажаючи заощадити щоденні витрати.

Якою б не була Ваша причина покупки велосипеда, інтернет-магазин «Гранд Туризм» пропонує вибрати даний товар тут і зараз!

Як вибрати велосипед?

Перш ніж купити велосипед (інтернет-магазин «Гранд Туризм» тільки за обдуманий вибір), Ви повинні набратися терпіння і повністю досліджувати тему, щоб не витратити гроші на вітер. Гарненько ознайомившись з різновидами велотранспорту, взявши до уваги бюджет і власні фізіологічні особливості, Ви напевно не пошкодуєте про свій вибір. Більш того, після відвідування нашого сайту і консультації фахівця Ви і самі зможете допомагати знайомим в даному питанні!

Отже, для безпомилкового підбору інтернет-магазин велосипедів та інших видів спортивного спорядження «Гранд Туризм» рекомендує задуматися над відповідями на наступні питання:

 • Навіщо Вам велосипед? Наскільки часто і де Ви плануєте на ньому їздити?
 • Скільки готові витратити на покупку?
 • Який Ваш вік, зріст і вагу?

Розглянемо важливість кожного блоку питань окремо.

Стиль катання на велосипеді

Часи старої доброї моделі «Україна» давно пройшли. На зміну прийшла ера детальної спеціалізації велотранспорту. Це означає, що сьогодні велосипеди поділені на типи, залежно від поставлених перед ними завдань. Подібний підхід має масу переваг: їздець може вибрати модель, ідеально задовольняє саме його очікування. «Ідеальний» велосипед у кожного свій. Виберіть його серед представлених інтернет-магазином моделей:

 • Міські. Підходять для прогулянок по хорошому асфальту, спеціальним велодоріжкам.
 • Шосейні. Якщо Ви звикли кататися на широких трасах, розвиваючи чималу швидкість, даний тип задовольнить Ваші вимоги.
 • Для пересіченій місцевості. Круті спуски, гори, перепони лісовій місцевості будуть дарма, якщо долати їх на такому транспорті.
 • Круїзери. На круїзних моделях зручно при неспішних велопрогулках, виїздах в магазин і т. Д.
 • Для малюків, дітей, підлітків. Привчати молоде покоління до активного життя необхідно з малих років. Сучасні виробники оснащують вироби всілякими зручностями, щоб катання дитини було безпечним і захоплюючим.

Бюджет, виділений на велосипед

Питання ціни для більшості покупців грає ключову роль при виборі моделі. Вирішивши купити спортивний велосипед в Києві, очікуйте, що нижня межа вартості становитиме близько 4-5 тис. Грн. Конкретна сума залежить від:

 • бренду;
 • особливостей складання, комплектації;
 • якості головних функціональних деталей.

Фізіологічні параметри: чому вони важливі при підборі велосипеда?

Унікальні пропорції тіла кожної людини визначають розмір одягу, взуття, відстань, на яке ми відсуваємо автомобільне крісло. Велосипед аналогічно пов'язаний з особливостями тіла користувача, тому повинен підбиратися лише для конкретного віку, росту, ваги.

Багато в чому «ростовка» визначається розмірами рами велосипеда. Від параметрів рами залежить не тільки зручність, але і безпеку катань.

Сподіваємося, наша коротка інструкція, а також консультація, отримати яку Ви можете, зателефонувавши менеджеру «Гранд Туризм», допоможуть при покупці оптимальної моделі велосипеда!