Меню
Меню
Фільтр
Сайт знаходиться на етапі розробки. Просимо вибачення за тимчасові незручності

KONFIDENCE

Бренд: KONFIDENCE
Дитячі трусики для плавання Konfidence Aquanappies Blue Купання у басейні та в період літнього пляжного відпочинку має бути безпечним і комфортним як для дітей, так і для їх батьківБагаторазові трусики для плавання дитини Konfidence Aquanappies — спеціальні трусики з підгузком для малюків у віц..
879грн.
Купити
Бренд: KONFIDENCE
Плавательный жилет Konfidence Original Jacket, Цвет: Ladybird Polka, M/ 4-5 г (KJ05-C-05)Дитячий жилет для плавання Konfidence Original Jacket зі спеціальними знімними елементами з пінопласту допоможе дитині адаптуватися до води та навчитися плавати швидше за допомогою спеціально продуманої конструк..
2199грн.
Купити
Бренд: KONFIDENCE
Дитячий плавальний жилет  Konfidence Original Jacket Navy Pink Hibiscus, (KJ05-B-03)Дитячий жилет для плавання Konfidence Original Jacket зі спеціальними знімними елементами з пінопласту допоможе дитині адаптуватися до води та навчитися плавати швидше за допомогою спеціально продуманої конструк..
2199грн.
Купити
Бренд: KONFIDENCE
Плавательный жилет Konfidence Original Jacket, Цвет: Red/ Yellow, M/ 4-5 г (KJ01-05)Дитячий жилет для плавання Konfidence Original Jacket зі спеціальними знімними елементами з пінопласту допоможе дитині адаптуватися до води та навчитися плавати швидше за допомогою спеціально продуманої конструкції п..
2199грн.
Купити
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)


Konfidence – британська компанія з двадцятирічною історією виробництва інноваційних та якісних товарів для плавання дітей.

Найбільший європейський бренд оригінальної дизайнерської продукції, що отримав заслужені нагороди та вдячність батьків за турботу про підростаюче покоління. Лінійка товарів Konfidence – це жилети та купальники з поплавками, трусики-підгузники та інші водні аксесуари, які визнані провідними експертами та лікарями світу та успішно представлені у 22 країнах, включаючи 14 країн Європи, Північної Америки, Південної Африки, Малайзії, Китаю і Гонконгу. Товари Konfidence сертифіковані за європейськими стандартами засобів для плавання EN131138-1. Всі товари бренду Konfidence комфортні та безпечні, вони створені для того, щоб допомогти здоровому розвитку дитини та набуття ним впевненості в воді у своєму власному ритмі.

Фільтр