Меню
Меню
Сайт знаходиться на етапі розробки. Просимо вибачення за тимчасові незручності

Блог RSS Feed

marketing 0 409
У квітні в Вінниці відбувся фінал відкритого багатоетапного чемпіонату Вінницької області з акватлону “VINNYTSIA AQUATHLON CHAMPIONSHIP” (плавання та біг), де TYR Ukraine став генеральним плавальним п..
marketing 0 482
TYR  завжди уважно слідкував за потребами спортсменів, ринком спортивного екіпірування для розширення свого товарного асортименту.  Спочатку, у величезний перелік товарів  для плавання, на якому спеці..
0 375
Вибір між басейном та теплим морем? Занадто нудно для плавців, які звикли самі вибирати де і коли їм плавати.З винаходом гідрокостюма географія та сезони для відкритої води значно розширилися. А скіль..
0 415
Чому плавці  віддають перевагу стартовим шортам/джамерам на змаганнях? - Досвід чемпіонів та технічні особливості цього одягу для плавання!А відповідь на це питання нам допоможе дати Steven Munatones ..
0 410
Щира подяка всім, хто приєднався до соціального проекту від TYR Ukraine. Грілки-устілки для бійців вже на фронті. Для подяки ніколи не буваю запізно! Проект завершився навесні, але фотозвітами з вами ..
0 1237
National Triathlon Championships 2023.В Україні розпочалась серія стартів з триатлону, яка вже привернула до себе увагу професіоналів та любителів, та яка стане наймасштабнішим цьогорічним триатлон-св..
0 1240
TYR — генеральний плавальний партнер OCEANMAN KYIV 2023.Це було, це є і це знову буде!Найкраща подія та подарунок для плавців України цього літа. Івент, що довів всьому світові незламність духу україн..
0 1197
Другий етап Ukrainian Triathlon National Championship 2023 року в Україні відбувся 23 липня у Білої Церкви  та вразив усіх своєю енергією та змагальністю На другому етапі чемпіонату учасники змагалися..
marketing 0 1201
Допомагаємо ЗСУ!12-13 серпня на локаціях Lobster Beach Club на чудовому Блакитному озері відбувся благодійний ГоNоровий заплив на підтримку наших хлопців, які мужньо захищають Україну. Компанія ГРАНДТ..
0 1149
В світі спортивних подій існує гонка, яка не залишає байдужим жодного учасника та глядача – KARPATYMAN Extreme Triathlon. Ця унікальна подія в Карпатах втілює силу волі, витривалість та стремління до ..
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)