Меню
Меню
Сайт знаходиться на етапі розробки. Просимо вибачення за тимчасові незручності

Про TRIHARD

TRIHARD: Професіональна косметика для спортсменів. Догляд за шкірою та волоссямПро бренд TRIHARD

TRIHARD – бренд товарів по догляду за тілом SportsCare з найбільшою лінійкою продуктів, які вирішують безліч проблем, пов'язаних із доглядом за шкірою, волоссям та тілом у спорті. Це один із небагатьох брендів, який продовжує розробляти та випускати нові продукти в цьому напрямку. Компанія володіє власними фабриками з виробництва засобів догляду за шкірою, волоссям і тілом. 

Компанія TRIHARD була заснована у 2013 році, як мультиспортивна, орієнтована на аудиторію триатлоністів, плавців, бігунів та велосипедистів. Бренд TRIHARD був створений з єдиною метою – розробляти ефективні засоби особистої гігієни для плавців. Початок був покладений, коли майбутній генеральний директор Рей Лало не зміг знайти необхідну косметику, яка б належним чином захищала його від шкідливого впливу хлору під час плавання та вирішив створити власний бренд з виробництва таких засобів.

Зараз революційні рішення компанії в галузі косметики для спортсменів користуються довірою плавців і триатлоністів по всьому світу та отримали безліч позитивних відгуків від відданих шанувальників бренду.Місія 

Створювати високоефективні продукти для застосування до та після тренувань, які підтримують активний спосіб життя без шкоди для тіла, шкіри та волосся. Щоб плавці та триатлоністи змогли користуватися спеціальною спортивною косметикою, що відповідає їх професійним очікуванням.

Задача 

Незважаючи на те, що хлор у басейні дезінфікує воду, у довгостроковій перспективі він може завдати шкоди шкірі та волоссю.

Рішення

Розроблена спеціальна технологія захисту тіла до і після тренувань, яка ефективно нейтралізує шкоду, яку завдають хлор та інші хімічні речовини в басейні, а також сіль морів та океанів.Вибір професіоналів!

Люсі Чарльз-Барклей, чемпіонка світу серії Ironman 70.3 World Champion та одна з найзнаменитіших спортсменок, головний амбасадор бренду TRIHARD™.

Компанія TRIHARD володіє однією з найбільших мультиспортивних груп у Європі та на Близькому Сході, яка представляє понад 300 різних спортсменів. Ця група досвідчених спортсменів бере участь у процесі розробки продукту, тестуючи всі продукти, щоб переконатися, що вони створені на найвищому рівні.

Плавці у всьому світі довіряють продуктам бренду TRIHARD, використовують їх, щоб досягти максимальних результатів. У команді амбасадорів багато професійних спортсменів: титуловані плавці та триатлоністи. Наприклад: Tess Cieplucha — канадська плавчиня, Allyson Ayumi Macias — мексиканська плавчиня; триатлоністи категорії ПРО — Nicholas Chase, Lesley Smith, Jackson Laudri та ін.


ПЕРЕВАГИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ TRIHARD

Продукти TRIHARD розроблені та протестовані спільнотою вчених та спортсменів, щоб підтримувати активний спосіб життя без шкоди для шкіри та волосся. Формули засновані на запатентованій технології PLECOTECH™, яка базується на оптимальному співвідношенні натуральних червоних водоростей, мінералів Мертвого моря та рослинних екстрактів. Унікальна формула ефективно запобігає, захищає та лікує тіло від несприятливого впливу поту, хімікатів басейну та солей морів та океанів. А також від натирання шкіри та втоми м'язів. 

Команда TRIHARD працювала в Ізраїлі, щоб отримати морські червоні макро-водорості, які використовуються у всій лінійці продуктів. Червоні водорості є найкращим джерелом для біотехнології через їх унікальну хімічну структуру. Переваги використання червоних водоростей у догляді за шкірою та волоссям включають антиоксидантні властивості для боротьби з вільними радикалами. Науково підтверджені антивікові властивості та унікальна здатність цих водоростей боротися із забрудненнями шкіри.

ЩО ВІДРІЗНЯЄ БРЕНД TRIHARD

  • На 80% використання матеріалів для пакування з переробленого пластику

  • Єдиний бренд, що пропонує двоетапне вирішення проблеми за допомогою продуктів до і після тренування.

  • Косметика розроблена на запатентованій формулі — PLECO-TECHTM

  • Схвалено Люсі Чарльз - чемпіонкою світу Ironman та іншими олімпійськими спортсменами вищого класу.Продукти бренду TRIHARD

Бренд TRIHARD – один із небагатьох, хто пропонує догляд та захист до та після тренувань. Компанія розробила засоби догляду за шкірою та волоссям, які допомагають людям, що займаються водними видами спорту, захистити свій організм від негативного впливу хлору та інших хімікатів для басейнів, а також морської солі.

TRIHARD: Пливіть, біжить та тренуйтеся без шкоди вашій шкірі та волоссю.