Меню
Меню
Фільтр
Сайт знаходиться на етапі розробки. Просимо вибачення за тимчасові незручності

Одяг

Бренд: TYR
Розмір
S
M
Колір:
Шкарпетки спортивні TYR TYR Thin Low Cut
Спортивні шкарпетки TYR Thin Low Cut білого кольоруКомфортне тренування у спортивних шкарпетках TYR Thin Low Cut.Шкарпетки для тренувань TYR Thin Low Cut виготовлені зі спеціального антимікробного матеріалу. Ідеальні для тренувань в спеку. Комфортна підтримка з вологовідвідною функцією під ..
500грн. 999грн.
Купити
Бренд: TYR
Розмір
M
L
S
Колір:
Шкарпетки спортивні TYR Thin Ankle
Шкарпетки спортивні TYR Thin Ankle
 Спортивні шкарпетки TYR THIN ANKLE чорного кольоруКомфортне тренування у спортивних шкарпетках TYR THIN ANKLE.Шкарпетки для тренувань TYR THIN ANKLE виготовлені зі спеціального антимікробного матеріалу. Ідеальні для тренувань в спеку. Комфортна підтримка з вологовідвідною функціє..
699грн. 999грн.
Купити
Бренд: TYR
Розмір
12
14
16
Колір:
Суцільний жіночий купальник TYR Women's Splice Belted Controlfit
Суцільний жіночий купальник TYR Women's Splice Belted Controlfit
Суцільний жіночий купальник TYR Women’s Splice Belted ControlfitЯскравий жіночий купальник TYR Women’s Splice Belted Controlfit створений для плавання у басейні та відкритій воді та інтенсивних тренувань. Купальник TYR виготовлений з сучасної високоякісної тканин..
1700грн. 3399грн.
Купити
Бренд: TYR
Розмір
30
34
Колір:
Суцільний жіночий купальник TYR Women's Flux Cutoutfit
Суцільний жіночий купальник TYR Women's Flux CutoutfitБудьте на крок попереду в яскравому купальнику TYR Women's Flux Cutoutfit.Купальник TYR Women's Flux Cutoutfit з оригинальним принтом створений для плавання у басейні та відкритій воді та інтенсивних тренувань. Купальник TYR..
1500грн. 2999грн.
Купити
Бренд: TYR
Розмір
28
30
32
Колір:
Суцільний жіночий купальник TYR Women's Whiteout Camo Diamondfit
Суцільний жіночий купальник TYR Women’s Whiteout Camo DiamondfitБудьте на крок попереду в яскравому купальнику TYR Women’s Whiteout Camo Diamondfit. Купальник TYR Women’s Whiteout Camo Diamondfit з оригинальним принтом створений для плавання у басейні та відкритій вод..
1500грн. 2999грн.
Купити
Бренд: TYR
Розмір
30
32
34
Колір:
Суцільний жіночий купальник TYR Women's Diploria Maxfit
Суцільний жіночий купальник TYR Women's Diploria MaxfitКупальник TYR Women's Diploria Maxfit створений для плавання у басейні та відкритій воді та інтенсивних тренувань. Купальник TYR виготовлений з сучасної високоякісної тканини Durafast Lite 200+, стійкої до впливу хлору та ультрафіоле..
1500грн. 2999грн.
Купити
Бренд: TYR
Чоловічі плавки-джаммери TYR Men's Blade Splice Diploria JammerЧоловічі плавки-джаммери TYR Men's Blade Splice Diploria Jammer  розроблені для сучасних спортсменів, виготовлені з високоякісного, практичного матеріалу Durafast Lite 200+, з інноваційною круговою ниткою,  ст..
1200грн. 2399грн.
Купити
Бренд: TYR
Розмір
30
32
Колір:
Чоловічі плавки-джаммери TYR Men's Mezio Blade Jammer
Чоловічі плавки-джаммери TYR Men's Mezio Wave JammerЧоловічі плавки-джаммери TYR Men's Mezio Wave Jammer  розроблені для сучасних спортсменів, виготовлені з високоякісного, практичного матеріалу Durafast Elite 300+, з інноваційною круговою ниткою,  стійкого до хлору та ул..
1300грн. 2599грн.
Купити
Бренд: TYR
Розмір
28
32
Колір:
Чоловічі плавки TYR Men's Whiteout Camo Racer
Чоловічі плавки TYR Whiteout Camo Racer.Чоловічі плавки TYR Whiteout Camo Racer виготовлені з високоякісного, практичного матеріалу Durafast Elite 300+, стійкого до хлору та ультрафіолетового випромінювання. Завдяки цим властивостям плавки надовго зберігають форму. Плавки мають антибактеріальну ..
875грн. 1749грн.
Купити
Бренд: TYR
Чоловічі плавки TYR Men's Diploria RacerЧоловічі плавки TYR Men's Diploria Racer розроблені для сучасних спортсменів, виготовлені з високоякісного, практичного матеріалу Durafast Lite 200+, стійкого до хлору та ультрафіолетового випромінювання. Завдяки цим властивостям плавки надовго збер..
1749грн.