Меню
Меню
Фільтр
Сайт знаходиться на етапі розробки. Просимо вибачення за тимчасові незручності

Одяг для плавання

Бренд: TYR
Розмір
12
14
16
Колір:
Суцільний жіночий купальник TYR Women's Splice Belted Controlfit
Суцільний жіночий купальник TYR Women's Splice Belted Controlfit
Суцільний жіночий купальник TYR Women’s Splice Belted ControlfitЯскравий жіночий купальник TYR Women’s Splice Belted Controlfit створений для плавання у басейні та відкритій воді та інтенсивних тренувань. Купальник TYR виготовлений з сучасної високоякісної тканин..
1700грн. 3399грн.
Купити
Бренд: TYR
Розмір
30
34
Колір:
Суцільний жіночий купальник TYR Women's Flux Cutoutfit
Суцільний жіночий купальник TYR Women's Flux CutoutfitБудьте на крок попереду в яскравому купальнику TYR Women's Flux Cutoutfit.Купальник TYR Women's Flux Cutoutfit з оригинальним принтом створений для плавання у басейні та відкритій воді та інтенсивних тренувань. Купальник TYR..
1500грн. 2999грн.
Купити
Бренд: TYR
Розмір
28
30
32
Колір:
Суцільний жіночий купальник TYR Women's Whiteout Camo Diamondfit
Суцільний жіночий купальник TYR Women’s Whiteout Camo DiamondfitБудьте на крок попереду в яскравому купальнику TYR Women’s Whiteout Camo Diamondfit. Купальник TYR Women’s Whiteout Camo Diamondfit з оригинальним принтом створений для плавання у басейні та відкритій вод..
1500грн. 2999грн.
Купити
Бренд: TYR
Розмір
30
32
34
Колір:
Суцільний жіночий купальник TYR Women's Diploria Maxfit
Суцільний жіночий купальник TYR Women's Diploria MaxfitКупальник TYR Women's Diploria Maxfit створений для плавання у басейні та відкритій воді та інтенсивних тренувань. Купальник TYR виготовлений з сучасної високоякісної тканини Durafast Lite 200+, стійкої до впливу хлору та ультрафіоле..
1500грн. 2999грн.
Купити
Бренд: TYR
Чоловічі плавки-джаммери TYR Men's Blade Splice Diploria JammerЧоловічі плавки-джаммери TYR Men's Blade Splice Diploria Jammer  розроблені для сучасних спортсменів, виготовлені з високоякісного, практичного матеріалу Durafast Lite 200+, з інноваційною круговою ниткою,  ст..
1200грн. 2399грн.
Купити
Бренд: TYR
Розмір
30
32
Колір:
Чоловічі плавки-джаммери TYR Men's Mezio Blade Jammer
Чоловічі плавки-джаммери TYR Men's Mezio Wave JammerЧоловічі плавки-джаммери TYR Men's Mezio Wave Jammer  розроблені для сучасних спортсменів, виготовлені з високоякісного, практичного матеріалу Durafast Elite 300+, з інноваційною круговою ниткою,  стійкого до хлору та ул..
1300грн. 2599грн.
Купити
Бренд: TYR
Розмір
28
32
Колір:
Чоловічі плавки TYR Men's Whiteout Camo Racer
Чоловічі плавки TYR Whiteout Camo Racer.Чоловічі плавки TYR Whiteout Camo Racer виготовлені з високоякісного, практичного матеріалу Durafast Elite 300+, стійкого до хлору та ультрафіолетового випромінювання. Завдяки цим властивостям плавки надовго зберігають форму. Плавки мають антибактеріальну ..
875грн. 1749грн.
Купити
Бренд: TYR
Чоловічі плавки TYR Men's Diploria RacerЧоловічі плавки TYR Men's Diploria Racer розроблені для сучасних спортсменів, виготовлені з високоякісного, практичного матеріалу Durafast Lite 200+, стійкого до хлору та ультрафіолетового випромінювання. Завдяки цим властивостям плавки надовго збер..
1749грн.
Купити
Бренд: TYR
Розмір
28
29
Колір:
Стартові плавки-джаммери TYR Venzo™ Phantom Oblivion Blue
Стартові плавки-джамери TYR Venzo™ Phantom Oblivion Blue.Це перші стартові плавки-джаммери  у світі, при створенні яких проходили неодноразові тести та аналізи у воді на мікрорівні. Інноваційні плавки-джамери для стартів TYR - ваша друга шкіра та зброя на змаганнях, яка допоможе бути ..
17999грн.
Купити
Бренд: TYR
Розмір
29
30
Колір:
Стартові плавки-джаммери TYR Venzo™ Camo Fire
Стартові плавки-джаммери TYR Venzo™ Camo Fire. Це перші стартові лавки-джаммери у світі, при створенні яких проходили неодноразові тести та аналізи у воді на мікрорівні. Інноваційні плавки-джаммери для стартів TYR - ваша друга шкіра та зброя на змаганнях, яка допоможе бути першим на ф..
15299грн. 17999грн.