Меню
Меню
Сайт знаходиться на етапі розробки. Просимо вибачення за тимчасові незручності

Співпраця зі спортсменами

Спортсменам та тренерам

Компанія GRANDTOURISM — офіційний імпортер та ексклюзивний представник продукції світових брендів TYR, Trihard, Muscle MX, Konfidence в Україні.

Ми розвиваємо дилерську мережу в Україні та пропонуємо гнучкі умови для співпраці з магазинами та маркетплейсами, клубами та тренерами, спортсменами, а також федераціями та асоціаціями.

Ми пропонуємо офіційну продукцію, сервісне обслуговування, спеціальні умови для постійних партнерів, підтримку складських запасів, а також проведення консультацій та навчальних тренінгів про товар.

Заповніть анкету і представник компанії надасть вам детальнішу інформацію:

Запит на співпрацю

ПРОФЕСІЙНИМ СПОРТСМЕНАМ
НАДАЄТЬСЯ знижка

Професійним спортсменам нижче зазначених категорій надається знижка від -10% * на всю продукцію TYR та Trihard:

  • Кандидат в Майстри Спорту (КМС)
  • Майстер Спорту (МС)
  • Майстер Спорту Міжнародного Класу (МСМК) з плавання, синхронного плавання, триатлону
  • А також дитячо-юнацьким спортивним школам, СДЮСШОР з плавання, ШВСМ клубів **.

* Знижка не поширюється на акційні товари. Знижки надаються при реєстрації на сайті grandtourism.com.ua і підтвердження спортивного звання за допомогою відправлення скана посвідчення спортсмена на електронну пошту info@grandtourism.com.ua
Знижка буде прив'язана до особистого кабінету спортсмена на сайті grandtourism.com.ua після аутентифікації спортивного звання спортсмена.

** Для надання знижки для дитячо-юнацьких спортшкіл і ШВСМ клубів, отримання знижки можливо через особистий кабінет тренера.