Меню
Меню
Сайт знаходиться на етапі розробки. Просимо вибачення за тимчасові незручності

Про TYR


ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

ТYR Sport Inc. – одна з найбільших в світі компаній з виробництва одягу, екіпіровки і окулярів для плавання і триатлону. Бренд ТYR відомий професійним плавцям і любителям плавання і активного відпочинку.

Заснована в 1985 році (Хантінгтон-Біч, Каліфорнія) талановитим дизайнером одягу для плавання Джозефом Ді Лоренцо (нинішній власник) і олімпійським медалістом, екс-рекордсменом світу, капітаном американської олімпійської збірної з плавання Стівом Фурніссом, компанія TYR Sport стала на даний час одним з лідерів ринку. Зараз це найбільш впізнаваний бренд товарів для спортсменів, що цінують сучасні технології, унікальний, яскравий дизайн і вимогливих до якості продукції.

Назва походить від імені скандинавського бога воїнів TYR, який протегує відважним і мудрим - це компанія переможців, втілення спортивної боротьби. TYR Sport – синтез творчості, досвіду і чистої волі, синонім спортивного духу – бути першими.

TYR Sport постійно розширює асортимент в ніші товарів для плавання і триатлону і не має меж до вдосконалення технологій, щоб задовольнити потреби спортсменів і любителів плавання всіх рівнів підготовки.

Інноваційність продукції підтверджується патентами і першістю в таких розробках, як окуляри для плавання TechnoFlex з цельним переніссям, які виготовлені повністю з ПВХ. А також першій в світі моделью жіночих окулярів для плавання Femme, яка була номінантом на премію Manufacturers Innovation Awards. А в спеціальному спортивному одязі для плавання для Олімпійських ігор 2004 року запатентована технологія Aqua Shift ™ від компанії TYR встановила першість в зниженні опору води. Результати випробувань CRESE показали, що TYR Aqua Shift знижує опір води на 10%.

БАЧЕННЯ TYR

Компанія TYR Sport Inc. прагне розвивати культуру величі, як у воді, так і поза нею. У всьому, що TYR робить, від етапів планування до виробництва, він прагне об'єднати творчий потенціал, досвід і дух суперництва. Для бренду розробка продуктів з найбільш передовими характеристиками – це більше, ніж просто мета. Це даність, це вимога. Оскільки TYR продовжує рости, і все більше людей дізнаються про нього в світі, незалежно від виду їх діяльності або занять спортом,  це – бренд, до якого люди прагнуть, коли хочуть рухатися далі.

МІСІЯ TYR

Створений спортсменами, натхненний ними і спортом, бренд TYR робить все для спортсменів і існує, щоб, переосмислюючи і впроваджуючи новітні технології, покращувати досягнення і підвищувати результативність усіх, хто займається спортом. Американська компанія з місією бути першими в воді і за її межами.  В TYR ми завжди попереду!Сьогодні бренд TYR – один з найбільш відомих у світі виробників продукції для плавання і триатлону, якому довіряють чемпіони.

В команді амбасадорів TYR спортсмени, чиї імена відображені в історії спорту. Це плавці, гравці в водне поло і триатлоністи, золоті олімпійці і чемпіони світу IRONMAN – кожен член команди TYR втілює головні цінності лідерства, результативності та рішучості. Це олімпійські чемпіони: Katie Ledecky, Simone Manuel, Matt Grevers, Ryan Lochte, Michael Andrew, Lilly King  і чемпіони світу Ironman Mirinda Carfrae і Craig Alexander.

TYR в  Україні пишається тим, що його обрали відомі українські спортсмени. 

В'ячеслав Семгайкін

Багаторазовий чемпіон Світу та Європи в категорії Мастерс. Засновник одного з найбільших плавальних клубів в Україні – WolfPack Sport Club

Анастасія Романець

Кандидат в майстри спорту з плавання, тренер з плавання в клубі з триатлону, активна учасниця в змаганнях з плавання, триатлону, велогонок і трейловому бігу в Україні та світі.

Даша Прянікова

Дівчина-Ironman, співзасновник і активістка жіночого ком'юніті – TRIQueens, організатор і фінішер благодійного проекту IRONtriSOLO, переможниця та активна учасниця в змаганнях з триатлону, плаванню, велоперегонах та бігу.


Бренд TYR є соціально-відповідальним (КСВ / CSR). Він підтримує програму боротьби проти раку молочної залози. Компанія інвестує Фонд досліджень раку грудей і сприяє проведенню важливих дослідів по цій темі в світі.

Крім того, бренд TYR прагне бути екологічно відповідальним. В рамках своєї eco-friendly програми TYR створює спеціальні колекції купальників і плавок з переробленого пластику, наприклад серія Eco TYR, яка в наступному році буде також представлена ​​в Україні.

Україна приєднується до стратегії КСВ TYR в світі і додатково пропонує свої програми соціальної відповідальності: підтримка спортсменів з обмеженими можливостями та сприяння розвитку професійного водного спорту і  триатлону в країні.


TYR Sport Україна розвиває дилерську мережу і запрошує до співпраці підприємців усіх форм власності. Ексклюзивний представник TYR Sport в Україні – компанія GRANDTOURISM, дистриб'ютор кращих світових брендів з спорту, подорожей та активного відпочинку всією сім'єю.

ОПТОВИМ КЛІЄНТАМ

Наша партнерська програма пропонує:

   • Диференційовані знижки та умови співпраці, в залежності від формату замовлень (з вільного склад, участь в попередніх замовлення та ін.)
   • Вільний склад товарів для плавання і тріатлону. Вся продукція, представлена ​​на сайті, є в наявності на складі, який ми регулярно поповнюємо
   • Доступ до регулярної розсилці оновлених прайс-листів і наявності з вільного складу
   • Якісний і актуальний контент для зручного завантаження нашого асортименту до вас на сайт відразу в HTML форматі
   • Можливість відвантаження зі складу відразу на Вашу електронну адресу. А також можливість самовивозу з нашого складу, розташованого за адресою: м Київ, вул. Березняківська, д. 8
   • Маркетингову підтримку у вигляді спільних акцій і кампаній з просування, розвитку бренду в Україні та роботи з Амбассадорами та лідерами думок, проведення спеціальних спортивних і бізнес івентів, надання роздавальних матеріалів і допомога в оформленні точок продажів, навчання персоналу по бренду і товару, аналізу ринку та т.і.

Як стати партнером?

 • Підписати договір про співробітництво

 • Надати реєстраційні документи

 • Надати контактні дані для зв'язку і відправки нашої розсилки

 • Отримати розсилку і доступ до B2B системи, вибрати цікаві для вас позиції і сформувати замовлення в B2B системі

 • Оплатити товар, згідно домовленостей

 

СПОРТСМЕНАМ

TYR Sport Україна надає спеціальні умови для придбання продукції бренду TYR – на всю продукцію TYR знижка від -10% *

 

Професійним спортсменам категорій:

 • Кандидат в Майстри Спорту (КМС)

 • Майстер Спорту (МС)

 • Майстер Спорту Міжнародного Класу (МСМК) з плавання, синхронного плавання, триатлону

А також дитячо-юнацьким спортивним школам, СДЮСШОР з плавання, ШВСМ клубів **.

 

* Знижка не поширюється на акційні товари. Знижки надаються при реєстрації на сайті tyrsport.com.ua і підтвердження спортивного звання за допомогою відправлення скана посвідчення спортсмена на електронну пошту ... ... Знижка буде прив'язана до особистого кабінету спортсмена на сайті tyrsport.com.ua, після аутентифікації спортивного звання спортсмена.

** Для надання знижки для дитячо-юнацьких спортшкіл і ШВСМ клубів, отримання знижки можливо через особистий кабінет тренера.