Вибір між басейном та теплим морем? Занадто нудно для плавців, які звикли самі вибирати де і коли їм плавати.

З винаходом гідрокостюма географія та сезони для відкритої води значно розширилися. А скільки нових варіантів спортивного та аматорського плавання ми отримали! Тільки за триатлон, свімран, 7 океанів та інші види екстремального плавання величезна подяка тим, хто перший придумав захистити тіло плавця від холодної води та гіпотермії.

Отже, нині гідрокостюм для плавців — це костюм, який найчастіше виготовляють з еластичного неопрену, який максимально зберігає тепло вашого тіла та захищає від гіпотермії в холодній воді. Неопрен пористої структури допомагає тримати оптимальну температуру під час запливу.

 

 

Частіше всього вироби з неопрену для спортивного плавання різняться за призначенням. Наприклад, неопренові гідрошорти розроблені для створення плавучості та мінімізації опору води. Також неопренові гідрошорти для плавання допомагають стабілізувати температуру тіла плавця та покращити кровообіг, допомагаючи м'язам краще відпрацьовувати навантаження.


Гідрошорти TYR Hurricane CAT 1 Neo виготовлені з сучасного неопрену Slick Skin та ідеально підходять спортивного плавання на відкритій воді. А якщо ви плануєте брати участь у змаганнях, де температурні показники вище тих, що зачинені у регламенті, тоді неопренові шорти можуть трохи допомогти триатлету. Але заздалегідь варто уточнити у організаторів чи дозволено.

А гідрокостюми вже більше відповідають за тепло, проте сучасні вже створюються із застосуванням інноваційних технологій, які можуть покращити ваші результати у плаванні.

 

Види гідрокостюмів розрізняються за типом: сухий, мокрий, напівсухий.

Сухий тип практично не пропускає воду всередину, досягається це внаслідок використання ущільнювальних манжет на руках і шиї та водонепроникної блискавки. Застосовується для плавання у дуже холодній воді та занурення на глибину.

Напівсухий тип - проміжний варіант гідрокостюмів. Як і сухий, він оснащується ущільненнями та герметичною блискавкою, але пропускає небагато води (максимум 200-250 г). Зберігає тепло краще за мокрий.

Мокрий тип, найпопулярніший вид гідрокостюмів. Займає менше місця, більш еластичний та добре гріє, тому що пропускає невелику кількість води, вона нагрівається теплом тіла і, як термос, тримає температуру тривалий час. А також термоізоляцію забезпечує сам матеріал костюма, завдяки пористості неопрену. Він не сковує рухи, знижує ризик перегріву та покращує плавучість, до того ж невибагливий в експлуатації, тому є лідером з використання у спортивному плаванні.

Звертайте увагу на товщину неопрену, яка відіграє роль для тепла, плавучості та еластичності. Тому гідрокостюми із якісних матеріалів називають «друга шкіра».

 

 

 

 

Крій гідрокостюмів буває з рукавами та без. Все залежить від того, який ступінь свободи та теплоізоляції вам потрібний - вибираєте свій крій. Наприклад, гідрокостюм без рукавів рекомендовані для води від +18 градусів (але це індивідуальне питання). Знижує опір води, сприяє стабілізації тіла та утриманні його на плаву. Та дає більше свободи для рук спортсмена.

 

 

Модельна лінійка від 1 до 5 гідрокостюмів Hurricane дозволяє вибрати та придбати свій гідрокостюм TYR, під свою потребу з необхідними якостями на сайті.

Починаючи з моделі TYR Hurricane CAT 1, з функціями, які мінімізують опір води та максимізують швидкість, є ідеальним вибором для триатлоністів-початківців, які прагнуть покращити свої результати у воді.

Кожен гідрокостюм виготовлений з сучасного неопрену з покриттям Slick Skin Neoprene, надійний, стійкий до стирання та забезпечує високе збереження тепла. Неопрен з гладкою шкірою, один із найміцніших матеріалів в індустрії триатлону, також забезпечує зручну посадку. У кожній моделі TYR Hurricane CAT 1 використовуються панелі, які допомагають тримати тіло на воді.

Крім того, гідрокостюми TYR Hurricane CAT 1 також включають швидкознімні манжети на щиколотках та манжети на зап'ястях.

Є моделі з руками, та без, жіночі та чоловічі.

 

Гідрокостюм TYR Hurricane CAT 2 - другий рівень у лінійці гідрокостюмів TYR .

TYR Hurricane CAT 2 з функціями, які мінімізують опір та максимізують швидкість, є ідеальним вибором для триатлетів середнього рівня та початківця, які шукають хороший гідрокостюм.

Виготовлений з неопрену 39 Yamamoto Nano SCS, який надійний та стійкий до стирання, забезпечує високе збереження тепла. Неопрен Yamamoto, один із найміцніших текстильних матеріалів в індустрії триатлону, забезпечує зручну посадку. Замість стандартної шовної конструкції у кожній моделі TYR Hurricane CAT 2 використовуються панелі, що утримують вас на воді.

Гідрокостюм TYR Hurricane CAT 2, оснащений розширеними функціями за доступною ціною, включає стратегічно розташовані стабілізаційні панелі, які допомагають підтримувати тіло у воді. У поєднанні з щільними манжетами для зап'ясть досягається максимальна потужність гребків без забору води.

 

Гідрокостюм TYR Hurricane CAT 3, розроблений для змагань будь-якого рівня, використовує характеристики кращого гідрокостюму в лінійці Cat 5 TYR Hurricane®, щоб оптимізувати швидкість і прискоритись.

TYR Hurricane® категорії 3 виготовлений з неопрену Yamamoto з 40 з нанопокриттям Super Composite Skin (SCS) для комфорту та свободи рухів. SCS відштовхує воду, забезпечує гарне збереження тепла і має неймовірну міцність для запобігання стирання та збільшення терміну служби гідрокостюма. Замість стандартної конструкції зі швами у кожної моделі TYR Hurricane CAT 3 також використовуються стабілізаційні панелі.

 

 

І, нарешті, топовий гідрокостюм TYR Hurricane CAT 5. До всіх технологічних якостей, описаних вище, він має ультрамалий коефіцієнт опору воді, завдяки ідеально гладкому та еластичному неопрену з нано-покриттям Super Composite Skin (SCS) від Yamamoto 39 до Yamamoto 44 з найвищим коефіцієнтом еластичності, з товщиною від 1 мм.

Вже п'ять стабілізаційних панелей точно націлені на потрібні групи м'язів і забезпечують оптимальне положення тіла в воді.

Цей гідрокостюм — ураган відчуттів від володіння костюмом для відкритої води вищого класу.

Все гідрокостюми TYR Hurricane відповідають вимогам WTC (Ironman) / USAT (USA Triathlon.

​​​​​​​

 

Як обрати «свій» неопреновий гідрокостюм? Заздалегідь, до початку нового сезону треба вибрати модель та бренд, якому можна довіряти. Отримати детальну консультацію від тренера, консультанта та обов’язково поміряти на себе. Тому що розмір за зимовий період міг трохи змінитися. Міряти обережно, бо неопрен дуже «примхливий» матеріал до подряпин та надмірного розтягування. Тому у комплекті до кожного гідрокостюму TYR Hurricane йде інструкція, рукавички та бахили для одягання костюма. А також сумка для зручного транспортування костюма. Зверніть увагу, гідрокостюм легше надягається у прохолодному приміщенні.

Поплавайте у гідрокостюмі кілька разів. З незвички можуть забиватися деякі м'язи та взагалі трохи по-іншому відчуваєш себе в гідрокостюмі, тому необхідно звикнути. Обирайте собі переможний гідрокостюм зараз, щоб встигнути набрати необхідну форму і настрій до сезону.