Щира подяка всім, хто приєднався до соціального проекту від TYR Ukraine. Грілки-устілки для бійців вже на фронті. 


Для подяки ніколи не буваю запізно! Проект завершився навесні, але фотозвітами з вами можемо поділитися тільки зараз.


Тому щиро дякуємо вам! Кожному, хто боронить наше життя та свободу зі зброєю в руках, кожному, хто вірить у нашу перемогу та допомагає нашим бійцям.

Саме завдяки вам, нашим небайдужим друзям, вашим донатам, які ми перетворили в реальні речі, ми передали для військових на Донеччину більше сотні  грілок-устілок, які допомагали нашим хлопцям, що мерзнули в окопах цієї холодної та затяжної весни.


  


Нагадуємо, що напередодні Нового Року TYR Ukraine анонсував аукціон для збору коштів  на спорядження для фронту, що посилює боєздатність бійців. Термічна реакція хімічних грілок-устілок поєднана з  теплом  наших сердець – велика сила!

Було зібрано 6275 грн. Серед всіх, хто долучився до цього збору TYR Ukraine розіграв крутий  рюкзак TYR Alliance та крафтові шапочки “You are brave” та “Ukraine is freedom”. Переможці з Києва, Дніпра та Львова отримали свії призи. 

Дякуємо  усім, хто додав свій внесок.  Кожен з них наближає нас до перемоги.  Кожна гривня б’є  окупантів на нашій землі. І ми знаємо,  що робити далі. І робимо. Кожен на своєму фронті.

Бо саме люди — наша головна перевага над ворогом, і сила, і правда, яка наближає перемогу України!

Слава Україні!