TYR — генеральний плавальний партнер OCEANMAN KYIV 2023.Це було, це є і це знову буде!

Найкраща подія та подарунок для плавців України цього літа. Івент, що довів всьому світові незламність духу українців — OCEANMAN KYIV 2023.

Це, навіть не свято спорту, це демонстрація того, що наша нація є непереможною. Цю насправді історичну подію ми не мали права пропустити! TYR Ukraine був генеральним плавальним партнером OCEANMAN KYIV 2023. Ми раді бути причетними до цих змагань, підтримувати наших спортсменів та брати участь в благодійній допомозі. Щиро дякуємо всім, хто  дає нам шанс займатися спортом і проводити змагання попри війну. 

Бо вперше в історії легендарний OCEANMEN відбувся на території країни, що воює - у нашій з вами Україні. І цей заплив став ще одним нагадуванням світові про нашу Країну, про наших спортсменів-плавців, які продовжують тренування попри обстріли та бомбардування, знищені басейни та заміновані водойми. Продовжують плавати, змагатися та перемагати! Деякі з учасників на час змагань на один день скинули «піксель», щоб подолати свою дистанцію, а потім знов пішли  захищати нас. 


Трохи інформації та історії. Вперше цій заплив відбувся в Іспанії й зараз    Oceanman — це міжнародна серія запливів на відкритій воді, які проходять у різний час і в різних країнах світу: Іспанія, Туреччина, Франція, Греція, Малайзія, Мексика, Італія, Таїланд, Швейцарія, Румунія, Колумбія,  ОАЕ та Україна. 

Три основні дистанції — популярна (1,5–2 км), Half Oceanman (5 км) та повний Oceanman (10–14 км). Іноді до цих трьох додається Oceankids для дітей віком від семи до десяти років і від одинадцяти до чотирнадцяти років (500 метрів) та Oceanteam – де беруть участь команди учасників.

Головне втриматися, та вкластися у відведений організаторами час. Та змагатися за перемогу.Отже, Oceanman - KYIV - Ukraine 2023 - яскраво, незабутньо, технічно і дуже емоційно. Столична Оболонь з її пляж Наталка гостинно зустріли сотні спортсменів-плавців звідусіль. Близько 800 учасників боролися за перемогу на дистанціях 10, 5 км та в спринті 2 км. А наші маленькі Oceankids показали, що вони найкращі і безстрашні плавці на дистанції 500 м. Додатково до обов'язкової програми відбувся  благодійний заплив на 500 м та командні змагання  OCEANTEAMS.

Вітаємо переможців подарунковими сертифікатами від TYR. В цьому році це перші місця на дистанції 10 км посілі Володимир Воронько та Марія Городня, на дистанції 5 км  - Михійло Перепелиця та Ганна Пасічник, а на спринті 2 км - Вячеслав Семгайкін та Ганна Пасічник.Дякуємо всім учасникам за відданість спорту! Всім вболівальникам за гарний настрій та атмосферу свята та позитивні емоції. Ви найкращі!  

TYR Україна дякує за чудову організацію івента, щиру гостинність та яскраві враження від змагань Oceanman Ukraine, а саме дякуємо Власті Шовковській, Сергію Величкові, Сергію Пасічнику а також всім, хто допомагав створити для нас таке чудове спортивне свято!

Ми отримали багато драйву і бажання продовжувати нашу роботу, спонсорувати та нагороджувати переможців, показувати продукцію сильного бренду, знайомити вас з технічними новинками і стильними колекціями.

Чекаємо на наступні змагання! До зустрічі на OCEANMAN KYIV 2024 29-30 червня 2024 року!