Меню
Меню
Фільтр
Сайт знаходиться на етапі розробки. Просимо вибачення за тимчасові незручності

Інвентар

Бренд: TYR
Рюкзак-мішок TYR Elite Team MeshРюкзак TYR Elite Team Mesh - ідеальний вибір для плавання та тренувань. Він має сітчасті кишені за для вентиляції для зменшення часу висихання та дренажу. Цей легкий і функціональний спортивний рюкзак TYR оснащений бічною кишенею на блискавці для зберігання необхід..
1699грн. 1999грн.
Купити
Бренд: TYR
Рюкзак TYR Alliance 45L Backpack.Спортивний рюкзак TYR Alliance 45L Backpack - вдосконалена модель з більш сучасним дизайном і збільшеним робочим простором. Рюкзак TYR оснащений ергономічними функціями, розробленими для спортсменів, які завжди в русі та для плавців. Рюкзак TYR - ідеальна річ дл..
4399грн.
Купити
Бренд: TYR
 Рюкзак-мешок TYR Big Mesh MummyРюкзак - мішок TYR Big Mesh Mummy Backpack  - ідеальний вибір для плавання та тренувань.  Рюкзак TYR  з оновленим дизайном і зі збільшеним на 20% робочим простором – чудовий  вибір для транспортування екіпіровки для плавання і тренуван..
1499грн.
Купити
Бренд: TYR
Будь завжди напоготові разом з компактним рюкзаком TYR Alliance Drawstring Sackpack.Рюкзак-мішок TYR Alliance Drawstring Sackpack - ідеально підійде для походів в басейн. Завдяки міцним і зручним ременям на шнурках рюкзак легко закривається. Також є велика передня кишеня на блискавці, яка забезпе..
1119грн. 1599грн.
Купити
Бренд: TYR
 Силіконова шапочка для плавання TYR Competitor Racing Silicone Cap.Шапочка для плавання TYR Competitor Racing  - стартова шапочка для плавання дорослих, яка має спеціальну конструкцію з секцій різної товщини для зменшення опору води.  За для комфортного прилягання та закриття ву..
1000грн. 1999грн.
Купити
Бренд: TYR
Шапочка для плавання TYR Long Hair Wrinkle Free Silicone Cap.  Шапочка для плавання TYR Long Hair Wrinkle Free Silicone Cap - класична шапочка для плавання дорослих зі спеціальним  асиметричним дизайном, призначена для людей з довгим волоссям. Силіконова шапка для плавання — чудов..
552грн. 649грн.
Купити
Бренд: TYR
Пляшка для води TYR Water Bottle.Спортивна пляшка для води TYR Water Bottle – ідеальний вибір спортсмена. Технології пляшки для води TYR Water Bottle:· Завдяки блокувальній заглушці вода не проливається· Пити можна, натиснувши на пляшку· Щоб не переплу..
339грн. 399грн.
Купити
Бренд: TYR
Колобашка TYR Pull FloatКолобашка для плавання TYR Pull Float - ідеальний аксесуар для силових тренувань і водних вправ будь-якого рівня спортсменів. Незамінний аксесуар для плавців, які хочуть поліпшити техніку і розвинути м'язи плечового пояса. Технології колобашки TYR Pull Float ..
1104грн. 1299грн.
Купити
Бренд: TYR
Беруші TYR Silicone Molded Ear Plugs.Беруші TYR Silicone Molded Ear Plugs зроблені з м'якого силікону, що забезпечує бездоганне затикання вушного каналу, запобігаючи потраплянню води у вуха під час занурень під воду. Технології TYR Silicone Molded Ear Plugs:· Зручна форма ..
297грн. 349грн.
Купити
Бренд: TYR
Колобашка TYR Hydrofoil Pull FloatКолобашка для плавання TYR Hydrofoil Pull Float розроблена для спеціальних тренувань, що допомагає створити природні, надсильні можливості під час тренувань для плавців високого рівня. Колобашка Hydrofoil Pull Float - ідеальний засіб для тренувань, який підіймає ..
1487грн. 1749грн.
Купити
Бренд: TYR
Трубка для плавання TYR Ultralite Snorkel EliteПоліпшити свої тренування з плавання з трубкою TYR Ultralite Snorkel Elite. Трубка для тренувань TYR розроблена для цілеспрямованих тренувань з техніки плавання та дихання . Технології TYR Ultralite Snorkel Elite:· TYR Ultralite Sn..
2899грн.
Купити
Показано з 1 по 12 із 105 (9 сторінок)